carat_cudg180300
CARAT CUDG180300 standaard slijpkop voor beton 180 x 22,23 mm
  • Diameter (schijf): 180 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000847
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUDG180300
Diameter (schijf)
180 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Diameter
180 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
6 mm